DASZKI BIMINI
DASZKI BIMINI
Bimini produkujemy ze stali nierdzewnej polerowanej oraz najlepszych tkanin żeglarskich typu Masacrill czy Sunbrella. W przeciwieństwie do tanich daszków z aluminium, nasze daszki nie wyginają się pod pływem np. silniejszego wiatru bądź prędkości. Daszek możemy wykonać "na odległość", po podaniu przez Państwa wymiarów łodzi.
WIEŻE WAKEBOARD
WIEŻE WAKEBOARD
Produkujemy wieże na każdy jacht, na indywidualne zamówienie, zgodnie z wytycznymi i wyobrażeniami klienta. Do produkcji używamy stali nierdzewnej polerowanej. Nasze konstrukcje są nie tylko efektowne, ale przede wszystkim bezpieczne i solidne. Na wszystkie projekty udzielamy gwarancji.
TRAPY I PLATFORMY
TRAPY I PLATFORMY
Wszelkiego rodzaju platformy wykonujemy z polerowanej stali nierdzewnej fi 25, 30 lub nawet 50. Polecamy szczególnie platformy kąpielowe na rufę, które w połączeniu z olejowanym drewnem mahoniowym, stanowią niezwykle funkcjonalny oraz estetyczny dodatek do każdego jachtu.
CABRIO
CABRIO
Zadaszenia typu cabrio to rozwinięcie konstrukcji daszku bimini. Po dopięciu boczków i tyłu do daszku, otrzymujemy kompletne okrycie kokpitu naszej łodzi. Do produkcji cabrio używamy tylko najlepszych materiałów typu Sunbrella czy Masacrill, które są wysoce odporne na działanie czynników atmosferycznych i posłużą Państwu wiele lat.

pustefoto

Wyroby ze Stali Nierdzewnej

Świadczymy usługi w zakresie wykonania artykułów ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Projektujemy rozwiązania ze stali na jachtach motorowych jak i żaglowych (po przesłaniu wymiarów wykonujemy projekt i wizualizację komputerową gratis).

Specjalizujemy się w produkcji wież do holowania wake'ów, czy narciarza oraz daszków bimini na indywidualne zamówienia.

Jesteśmy w stanie wykonać wieże, daszki bimini, trapy idealnie pasujące do jachtu na tzw " odległość"- po przesłaniu wymiarów i konsultacji telefonicznej.

Do produkcji używamy tylko najlepszych materiałów typu Sunbrella i Masacril, które sa wysoce odporne na wodę oraz promieniowanie UV (nie bladną).

Zapraszamy do współpracy

telefon odbierze Mariusz Siennicki

693 734 645

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PHU MARIGO Mariusz Siennicki


11-400 Kętrzyn

Parkowa 2

tel. 693 734 645, biuro@marigo.plWarmińsko - Mazurskie

Polska

biuro@marigo.pl

http://Marigo.pl/wyroby


pustefoto

Please publish modules in offcanvas position.